Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Подання електронної декларації слугує дієвим методом протидії корупції

15.03.2019

У спільному засіданні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області та місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги взяла участь керівник сектору з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДФС області Віталія Гарматюк.
Посадовець провела тематичну бесіду з основним меседжем актуальності питань застосування антикорупційного законодавства при поданні декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
У ході робочої зустрічі було розглянуто низку законодавчих норм, що регулюють питання подання Декларацій та трактовано відповідні статті Закону України «Про запобігання корупції» від 14 жовтня 2014 року. Нагадаємо, що він визначає правові й організаційні засади функ¬ціонування системи запобігання корупції в Україні, зміст і порядок застосування превентивних анти¬корупційних механізмів, правила щодо усунення наслідків корупційних правопорушень.
«Корупція в системі державного управління є основною загрозою демократичного розвитку держави. Боротьба з таким негативним явищем потребує мобілізації можливих правових ресурсів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І лише дієва протидія корупції шляхом послідовних, спланованих, системних і скоординованих дій, об’єднаних однією концепцією, є можливістю для її подолання. Одним з таких інструментів запобігання та протидії корупції і одночасно засобом фінансового контролю є електронне декларування майна чиновників, до якого потрібно підійти з особливою скрупульозністю та відповідальністю», – зазначила Віталія Гарматюк.