Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Не навчанням одним живуть майбутні податківці

14.03.2019

Студенти Кам’янець-Подільського податкового коледжу неодноразово під час навчання та практичних завдань проявляли себе, як освічені молоді люди з високим рівнем податкової культури.
Активно вирує й культурне життя в стінах коледжу, розкриваючи творчий потенціал молоді та застосовуючи вміння й активність студенства в потрібне русло. Команда КВН «Ратунда» - яскравий тому доказ. Не так давно Ігор Барила, випускник Кам’янець-Подільського податкового коледжу, активний учасник кавеенівського студентського руху у ролі члена команди КВН «Наш формат» вийшов у телевізійний сезон популярної Ліги Сміху.
«У нашому коледжі навчається чимало талановитої молоді, обдарованих та творчих дітей, які із задоволенням пишуть наукові роботи займаються спортом та виборюють першість на різноманітних обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях, конкурсах, міських заходах. Дивлячись на творчі здобутки нашого студентства, відчуваєш гордість за наш навчальний заклад та розуміння того, що вони в майбутньому стануть фахівцями своєї справи, розбудовуючи наше прекрасне місто та Україну» - зазначив керівник податкового коледжу Денис Савчук.