Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Городоцька ОТГ «взяла на озброєння» сервіси фіскальної служби

11.02.2019

У Городоцькій об’єднаній територіальній громаді відбулась робоча нарада з підведення підсумків впровадження реформи децентралізації та визначення перспектив розвитку району на 2019 - 2021 роки. На зустрічі з активом ОТГ з пропозиціями та зауваженнями щодо реалізації податкових резервів у місцевих бюджетах виступила начальник Городоцької ДПІ Волочиського управління ГУ ДФС в області Наталія Хорошева.
Керівник податкової інспекції звернула увагу присутніх на внесені зміни до Податкового кодексу України, які набули чинності з 01 січня 2019 року та стосуються земельного податку, зокрема, в частині оподаткування лісових земель. Також посадовець ознайомила учасників наради із змінами, які відбулись в справлянні туристичного збору.
Очільник фіскального органу акцентувала увагу учасників зібрання на участі у такому важливому заході, як декларування доходів громадянами, отриманих у 2018 році. Зокрема, доведено до їх відома учасників види доходів, які підлягають декларуванню та оподаткуванню, способи подання декларацій та терміни сплати задекларованих податкових зобов’язань. Окремо акцентовано на необхідності декларування доходів від продажу власної сільськогосподарської продукції, з врахуванням особливостей, визначених Податковим кодексом України.
Йшла мова також про новації електронного сервісу ДФС України «Електронний кабінет», який передбачає часткове автоматичне заповнення декларації на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та відомостей щодо об’єктів нерухомого (рухомого) майна.
«Важливо проводити подібні робочі зустрічі з представниками громад, адже вони дозволяють об’єднати спільні зусилля, та в тісному симбіозі організувати роботу по своєчасній сплаті майнових податків до бюджетів територіальних громад. Зрозуміло, що особлива роль тут відводиться керівникам об’єднаних територіальних громад та активу ОТГ, які є основоположниками сталого, стратегічного розвитку їх територій. У свою чергу ми надаємо необхідні сервісні та консультаційні послуги, аби створювати сприятливе правове поле для бізнесу. І головне, що все більше членів ОТГ стають користувачами сервісів ДФС» - підсумувала результати зустрічі керівник податкової інспекції Наталія Хорошева.