Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Дунаєвеччині вкотре продемонстрували конструктивний симбіоз співпраці влади та бізнесу

08.02.2019

Начальник Дунаєвецького управління ГУ ДФС у Хмельницькій області Наталія Баранюк стала активним учасником зібрання Ради підприємців Дунаєвецької міської ради, яке відбулось за участю міського голови, керівника Асоціації ОТГ краю Веліни Заяць.

Під час засідання присутніми було розглянуто ряд важливих для регіону питань, проведено аналіз роботи Ради підприємців за 2018 рік та виокремлено пріоритети у діяльності та співпраці з органами державної влади на 2019 рік. Зокрема в ході наради учасники відзначили прогресивність роботи фіскальної служби у сфері розвитку економічного та бізнес середовища Дунаєвецького району.
«Враховуючи, що основа держави – підприємства, які формують державний бюджет, сервісні органи, такі, як Державна фіскальна служба України, стають фактично помічником для підприємців в сфері розрахунків з бюджетом. На прикладі сьогоднішнього засідання ми бачимо щире бажання органів державної влади зміцнювати діалог та зворотній зв’язок» - зазначила Веліна Заяць.

В ході свого виступу очільниця податкового управління, привернула увагу присутніх на внесені зміни до Податкового кодексу України, які набули чинності з 01 січня 2019 року та вносять новації при адмініструванні ряду податків і зборів. Також злоблено акцент на тому, що на даний час триває кампанія декларування доходів громадянами, отриманих у 2018 році. Зокрема, доведено до відома присутніх види доходів, які підлягають декларуванню та оподаткуванню, способи подання декларацій та терміни сплати задекларованих податкових зобов’язань.

Сьогодні, як ніколи, важливі такі зустрічі, аби максимально врахували ті проблеми, які виникають у підприємців краю при сплаті податкових зобов’язань та спільними зусиллями ліквідували їх. Ми вже маємо удосконалену структуру сервісного обслуговування платників податків, запроваджено електронну звітність, що є вагомим чинником економії часу та ресурсів підприємців. До речі, на Дунаєвеччині активно працює робоча група з консультативної підтримки підприємців Дунаєвецької ОТГ, яка адресно надає необхідну інформаційно-правовому допомогу представникам бізнесу та членам громади» - резюмувала Наталія Баранюк