Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Звертаємо увагу роботодавців на повноту обчислення та своєчасність сплати ЄСВ

08.02.2019

Головне управління ДФС у Хмельницькій області звертає увагу платників єдиного соціального внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування на необхідність своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати ЄСВ, а також подавати звітність до органу фіскальної служби за основним місцем обліку платника ЄСВ у строки, порядку та за формою, що визначені законодавством.

Підприємці на загальній системі оподаткування та підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, формують та подають Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску самі за себе (додаток 5) один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом.

Якщо останній день строку подання звіту та сплати єдиного внеску, припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, останнім днем подання звіту та сплати ЄСВ вважається перший після нього робочий день.

Оскільки граничний термін подання Додатку 5 за 2018 рік – 9 лютого 2019 року, що є вихідним днем, то останній день подання Додатку 5 за 2018 рік – 11 лютого 2019 року.

Граничний термін сплати єдиного внеску за IV квартал 2018 року припадає на 19 січня (субота), то останнім днем сплати є 21січня 2019 року (понеділок).

За неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності щодо єдиного внеску, подання недостовірних відомостей, що використовуються в Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування, інших відомостей, передбачених Законом № 2464, фізичні особи – підприємці несуть фінансову відповідальність відповідно до статті 25 Закону № 2464 та адміністративну відповідальність відповідно до статті 1651 Кодексу України про адміністративні правопорушення.