Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Хмельниччині керівника підприємства запідозрили в ухиленні від сплати 4 мільйонів гривень податків та «відмиванні» коштів

25.01.2019

Cлідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області розслідується кримінальне провадження за ч. 3 ст. 212, ч. 1 ст. 366 та ч. 1 ст. 209 Кримінального кодексу України, процесуальне керівництво за яким здійснюється відділом нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби прокуратури області.
Під час досудового розслідування встановлено, що у 2015 році керівник одного із підприємств краю, здійснюючи продаж сільськогосподарської продукції під виглядом власно вирощеної, неправомірно скористався пільгами щодо оподаткування діяльності у сфері сільського господарства, а також здійснив підробку податкових декларацій. Крім того, частину доходів, отриманих у зв’язку із несплатою податків, він легалізував злочинним шляхом.
Завдяки чітким та скоординованим заходам, вжитим працівниками Головного управління ДФС у Хмельницькій області у взаємодії з обласною прокуратурою, зазначеній особі повідомлено про підозру в ухиленні від сплати податків на суму 3,9 мільйона гривень, службовому підробленні та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом у сумі майже 250 тисяч гривень.
З метою забезпечення відшкодування державі завданих злочинними діями службової особи збитків, в межах розслідування кримінального провадження, на грошові кошти у сумі 3 мільйони гривень накладено арешт та забезпечено відшкодування вказаних коштів до бюджету.
Наразі досудове розслідування триває, вживаються заходи щодо встановлення усіх обставин вчинення кримінальних правопорушень.