Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Хмельницькому відбудеться безкоштовний семінар для представників бізнесу з актуальних податкових та митних питань

22.01.2019

У четвер, 24 січня 2019 року в конференц-залі Торгово-промислової палати (місто Хмельницький, вулиця Подільська 109/1) за ініціативи організації роботодавців «Ліга роботодавців» та за участі фахівців Головного управління Державної фіскальної служби України в Хмельницькій області, Хмельницької митниці ДФС та ТОВ «Хмельницькенергозбут» відбудеться семінар з актуальних питань податкового та митного законодавства.
До переліку питань семінару включено теми, знання та застосування яких допоможе представникам бізнесу працювати комфортно і якісно, упереджуючи виникнення правових неточностей та непорозумінь.
Зокрема, одним з перших питань буде розгляд електронних сервісів ДФС: використання дистанційних сервісів - демонстрація в реальному режимі часу); Наступними для обговорення стануть особливості та механізм адміністрування та сплати акцизного податку, застосування реєстраторів розрахункових апаратів, аналіз виявлених порушень;
У форматі запитань – відповідей будуть обговорено зміни чинного законодавства щодо ЄСВ, ПДВ і туристичного збору.
Особливе місце у ході розмови відведене питанням митного оформлення автівок з іноземною реєстрацією, яке знайшло чималий суспільний інтерес.
Також буде розглянуто порядок оформлення посвідок на тимчасове проживання в Україні у зв'язку з працевлаштуванням іноземних громадян чи осіб без громадянства.
Завершить розмову інформація про зміни в договірних відносинах на постачання електроенергії, які відбулись з 1 січня 2019 року.
Семінар для представників бізнесу безкоштовний.
Початок семінару о 11 годині.
При наявності запитань з вище вказаних тем, пропозицій прохання направляти їх на електронну адресу ligarob@ukr.net