Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Хмельниччини сплата єдиного внеску зросла до 4,8 мільярда гривень

14.01.2019

За 2018 рік роботодавцями Хмельниччині сплачено 4 мільярди 846 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. У порівнянні з попереднім періодом сплата ЄСВ зросла на 1 понад мільярд гривень, темп росту надходжень становить 127 відсотків.

Загалом у Хмельницькій області єдиний соціальний внесок сплачують понад 114 тисяч юридичних та фізичних осіб-підприємців, які використовують працю найманих осіб. Протягом 2018 року роботодавцями подано 66 тисяч повідомлень про прийняття на роботу за 115 тисяч працівників, половина із зазначеної кількості додалася протягом трьох останніх місяців.

«Відповідно до чинного законодавства на гідне пенсійне забезпечення можуть претендувати лише особи, які сплачували єдиний внесок. Загалом порушення платіжної дисципліни окремими роботодавцями тягне за собою не лише ненадходження коштів на соціальні виплати, а й свідоме ігнорування прав найманих працівників. Саме тому даний платіж є пріоритетним для фіскальної служби. Його сумарний результат базується на відповідальному ставленні роботодавців до сплати єдиного внеску, реалізації права громадян на офіційне працевлаштування та активних спільних заходах з «детінізації» заробітної плати», - зазначила заступник начальника ГУ ДФС у Хмельницькій області Тетяна Процюк.

Посадовець підкреслила, що використання неоформленої праці – не лише порушення вимог чинного законодавства, а й позбавлення прав громадян на соціальний захист. Така практика не задекларованої праці не може існувати у цивілізованому суспільстві, оскільки створює соціальну несправедливість і позбавляє неоформленого працівника соціальних гарантій.