Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Хмельниччина займає лідируючі позиції в Україні за темпами наповнення державного бюджету

11.01.2019

«Хмельницька область посіла одне із провідних місць в Україні за темпами сплати податків до загального фонду державного бюджету у 2018 році. Це результат ефективної і якісної командної роботи, досягненням якого стала сумлінна сплата податків соціально відповідальним бізнесом та сучасний податковий супровід цього важливого процесу», - підкреслив на апаратній нараді начальник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.

Загалом відповідно до фінансового розподілу до держбюджету платники податків області спрямували понад 4 мільярди гривень. При цьому темп росту податкових надходжень склав 121 відсоток, що у грошовому виразі становить майже 700 мільйонів гривень. Додатково до завдання надійшло понад 130 мільйонів гривень.

Доходи місцевих бюджетів краю склали 5,6 мільярда гривень. Додатково до завдання у розпорядження територіальних громад надійшло близько 290 мільйонів гривень податкових платежів. Темп росту надходжень досяг 122 відсотків, що в абсолютній сумі становить більше 1 мільярда гривень.

Учасники наради зробили акцент не лише на факторах, з яких складається позитивна динаміка надходжень до бюджетів усіх рівнів. Основним було обговорення питань, пов‘язаних із пошуком та реалізацією резервів розширення бази оподаткування, створенням рівних і конкурентних умов для розвитку бізнесу.

У першу чергу ГУ ДФС у Хмельницькій області продовжуватиме реалізацію комплексу заходів з легалізації трудової зайнятості та підвищення рівня заробітної плати, активно використовуючи такий дієвий орган як відповідні комісії при райдержадміністраціях та об‘єднаних територіальних громадах.

Водночас у ході відповідного аналізу та обговорення провідні фахівці ДФС вбачають невикористані резерви у сплаті податку на нерухомість та оподаткуванні землі, подальшому погашенні боргу з такого пріоритетного платежу, як єдиний соціальний внесок. Примітно, що з метою посилення впливу на сплату ЄСВ фіскальною службою у співпраці з виконавчою службою та судами використовуватиметься такий захід, як обмеження виїзду боржників за кордон. Йшла мова також і про електронне подання податкової звітності та сервісне обслуговування бізнесу через мережу Інтернет, зокрема, подання декларацій про доходи та майновий стан в електронному вигляді.