Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Юристи фіскальної служби Хмельниччини відсудили понад 80 відсотків «спірних» коштів

10.01.2019

У 2018 році на розгляді у судах різних інстанцій з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, перебувало загалом 1467 справ щодо нарахування сум податків та зборів. Загальна сума позовів – 907,8 мільйона гривень.

Рішення прийнято судами по 954-ох справах на суму 486,2 мільйона гривень. З них на користь територіальних органів ДФС у Хмельницькій області вирішено 727 справ на суму 389,8 мільйона гривень, що складає близько 76 відсотків від кількості та понад 80 відсотків від суми.

При цьому 13 справ стосувалися бюджетного відшкодування платникам ПДВ. По 6-ти справах суд задовольнив позовні вимоги платників, в одному випадку у задоволенні позовних вимог відмовлено.

В юридичному управлінні Головного управління ДФС у Хмельницькій області звертають увагу на те, що податківці передусім намагаються застосувати досудові засоби вирішення спірних ситуацій між платниками податків та фіскальною службою. Проте, якщо вони вичерпані і судового розгляду не уникнути, доказова база готується податковими юристами ретельно й професійно. При цьому зібрані фіскалами докази зазвичай відкриті платникам для ознайомлення і вони можуть самі оцінити, чи має справа судову перспективу.

«Саме завдяки такій стратегії позовної роботи нам вдається вигравати у судах переважну більшість справ. Але практика показує, що спірні питання здебільшого можна вирішити й без залучення судових інстанцій. Так чи інакше, головне для обох сторін – діяльність у правовому полі», - зауважила начальник юридичного управління Головного управління ДФС у Хмельницькій області Олена Напорчук.