Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У 2018 році податкові надходження на Хмельниччині склали майже 10 мільярдів гривень

09.01.2019

Протягом 2018 року Головним управлінням ДФС у Хмельницькій області проадміністровано до бюджетів усіх рівнів сплату податків та зборів у сумі 9,7 мільярда гривень. Ріст податкових надходжень склав 1,7 мільярда гривень до показника 2017 року, що становить 121 відсоток.
Виконання індикативу зведеного бюджету забезпечено на рівні 104 відсотки, додатково надійшло майже півмільярда гривень. 
Відповідно до фінансового розподілу державний бюджет отримав понад 4 мільярди гривень. Темп росту податкових надходжень склав 121 відсоток, що у грошовому виразі становить 697 мільйонів гривень. Додаткового до завдання надійшло 133 мільйони гривень. 
Показовим є ріст надходжень з податку на додану вартість, розмір якого досяг 1,7 мільярда гривень. Темп росту ПДВ склав 116 відсотків, що в абсолютній сумі становить 239 мільйонів гривень. 
Податок на доходи фізичних осіб також перейшов мільярдну позначку - 1,3 мільярда гривень, що у порівнянні з попереднім результатом складає 126 відсотків, або більше на 263 мільйони гривень. 
Доходи місцевих бюджетів краю склали 5,6 мільярда гривень. Додатково до завдання у розпорядження територіальних громад надійшло 286 мільйонів гривень податкових платежів. Темп росту надходжень склав 122 відсотки, що в абсолютній сумі становить 1 мільярд гривень.
Головним сегментом поповнення місцевих скарбниць традиційно став податок на доходи фізичних осіб, якого відраховано із доходів працюючих подолян у сумі 3,7 мільярда гривень. До результату 2017 року це склало 126 відсотків, або 780 мільйонів гривень. 
Представники малого бізнесу поповнили місцевий бюджет єдиним податком у розмірі 829 мільйонів гривень, що більше на 118 відсотків, або на 128 мільйонів гривень. 
Також вагомою є загальна сума податку на майно - 712 мільйонів гривень. Тут досягнуто темп росту платежів на рівні 111 відсотків, з плюсом 69 мільйонів гривень. 
«Позитивна динаміка надходжень передусім базується на сумлінні соціально відповідального бізнесу, який забезпечує стабільно високий рівень добровільної сплати податків до бюджетів усіх рівнів. З іншого боку фахівці фіскальної служби, забезпечуючи легалізацію праці та детінізацію економіки, надаючи сучасні сервісні електронні послуги, створюють прозорі і конкурентні умови для бізнесу», - зазначив начальник ГУ ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.