Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Міжнародна науково-практична конференція слугувала якісним інформаційним полем для кінологів України

06.12.2018

У Києві відбулась Партнерська ІІ міжнародна науково-практичній конференції Кінологічної Спілки України та ТОВ «Рояль Канін Україна», якість у якій взяв представник Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС Сергій Гайдук - головний державний інспектор – кінолог відділу кінологічного та ветеринарного забезпечення.
«Головним меседжем конференції стали обговорення питань щодо підбору робочого поголів’я собак за їхніми природніми здібностями нюху, слуху, зору, великої фізичної витривалості з метою використання у діяльності правоохоронних органів та органів державної влади. Для мене це і роботі, і хобі, адже займаюся кінологією значну частину життя і прагну до постійного вдосконалення. Саме тому вважаю участь у такому заході дуже необхідною і своєчасно». – розповів Сергій Гайдук.
Лекторами були Dr. Carola Mohrke (Німеччина), Dr. Jakob Sengaut (Литва), Д. Бережний, О. Сліпченко, В. Зайченко, Г. Чернічко, які в своїх доповідях загострили увагу на значенні ветеринарних досліджень у розведенні здорового поголів’я службових собак.
По закінченні заходу учасники серед яких були представники Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, Державної фіскальної служби України, Кінологічної спілки України висловили подяку організаторам за високий рівень інформативності. Обмін досвідом ефективного використання службових собак та їх відбору є вагомим аспектом розвитку та професійності у кінологічній справі.