Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Платники податків Хмельниччини перерахували до бюджетів усіх рівнів 8,7 мільярда гривень

06.12.2018

Протягом січня-листопада 2018 року Головним управлінням ДФС у Хмельницькій області проадміністровано до бюджетів усіх рівнів сплату податків у сумі 8,7 мільярда гривень. Ріст податкових надходжень склав 1,6 мільярда гривень до минулорічного показника, що становить 122 відсотки.
Відповідно до фінансового розподілу державний бюджет отримав 3,6 мільярда гривень. Виконання індикативу забезпечено на рівні 104 відсотки, додатково до завдання надійшло 142 мільйони гривень. Темп росту надходжень до минулого року склав 122 відсотки, що в абсолютній сумі становить 656 мільйон гривень.

Показовим є ріст надходжень з податку на додану вартість, який сягнув позначки у півтора мільярда гривень. Темп росту ПДВ склав 119 відсотків, що в абсолютній сумі становить 243 мільйони гривень. Податок на доходи фізичних осіб також перекрив мільярдну позначку. Наразі він становить 1,1 мільярда гривень, що у порівнянні з минулорічним результатом більше на 242 мільйони гривень.

Доходи місцевих бюджетів краю склали 5,1 мільярда гривень. Додатково до завдання у розпорядження територіальних громад надійшло 300 мільйонів гривень податкових платежів. Темп росту відповідно до минулорічного періоду склав 122 відсотки, що в абсолютній сумі становить 923 мільйони гривень.
Головним сегментом поповнення місцевих скарбниць є ПДФО, якого відраховано із легальних доходів подолян у сумі 3,3 мільярда гривень. До результату минулого року це 128 відсотків, або 722 мільйони гривень.

«Нещодавні публічні заходи, проведені в області на найвищому рівні, засвідчили прагнення влади, громадського та бізнес-активу і надалі реалізовувати прогресивну ідею децентралізації, яка передусім формує фінансову самодостатність регіону. Сьогодні Хмельниччина займає лідируючі позиції в Україні за динамікою створення об‘єднаних територіальних громад. Це той позитивний тренд, завдяки якому реально наповнюються коштами бюджети громад, що забезпечує їх соціально-економічний розвиток. Про резерви наповнення бюджетів ОТГ ми постійно ведемо мову в ході робочих зустрічей з їх представниками. Передусім це легалізація праці, створення прозорих і конкурентних умов для сплати податків», - прокоментував результати роботи начальник ГУ ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.