Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Хмельниччині ОБСЄ навчала митників європейським практикам хімічного захисту

09.11.2018

У Хмельницькому на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС відбулася зустріч з представниками Організації з безпеки та співробітництва в Європі щодо результатів та перспектив реалізації проекту «Посилення контролю за транскордонним переміщенням контрольованих та токсичних хімічних речовин», розробленого за результатами Комплексного огляду стану хімічної безпеки в Україні.

У ході зустрічі проведено аналіз напрацювань експертів ОБСЄ за напрямком Проекту; представники ОБСЄ ознайомилися з навчальними програмами для підготовки працівників Державної фіскальної служби у галузі хімічної безпеки, управління ризиками, транскордонного транспортування контрольованих та небезпечних хімічних речовин через наземні, морські та повітряні пункти перетину кордону.

Сторони обговорили питання співпраці щодо удосконалення системи підготовки фахівців органів ДФС для посилення контролю за транскордонним переміщенням контрольованих та токсичних хімічних речовин у відповідності до європейських норм та практик; розглянули питання навчання національних тренерів.

Примітно, що усі учасники зустрічі висловили зацікавленість у подальшій співпраці. Загалом уже рік Організація з безпеки та співробітництва в Європі спільно з міжнародними партнерами координує реалізацію проекту «Посилення контролю за транскордонним переміщенням контрольованих та токсичних хімічних речовин». Проектом передбачено удосконалення системи підготовки митних та прикордонних службовців для посилення контролю за транскордонним переміщенням контрольованих та токсичних хімічних речовин у відповідності до європейських норм та практик.

Зазначена міжнародна технічна допомога  впроваджується за підтримки Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки в інтересах посилення професійної підготовки фахівців Державної фіскальної служби та Державної прикордонної служби України.