Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Активний діалог працівників фіскальної служби та студентської молоді конвертується у податкову культуру

09.11.2018

Працівники відділу комунікацій Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області Олександр Севастьянов та Інна Трепалюк  зустрілись зі студентами другого курсу Хмельницького кооперативного торговельно-економічного коледжу спеціальності «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування»  з метою обговорення практичних питань роботи реалізації податкової політики.

На початку семінару фіскали ознайомили студентів із стратегією розвитку вітчизняної ДФС,  переформатуванням контролюючого органу у сервісну службу та питаннями електронного формату взаємодії публічних органів, бізнесу та громадян.

Зустріч пройшла у форматі відкритого діалогу, студенти цікавились яким чином формується  звітність з використанням веб-порталу ДФС України, формами податкових декларацій та методикою їх заповнення.  Інтерес молоді був задоволений в повному обсязі за рахунок вичерпних відповідей інспекторів.

Подібні практикуми сприяють формуванню практичних навичок, засад правової бізнес-культури та доводять, що Головне управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області може бути консультантом, порадником і партнером молоді, яка цікавиться таким базовим поняттям як податки.

Наприкінці зустрічі студенти висловили подяку працівникам Головного управління та озвучили побажання, аби подібні діалоги носили перманентний характер.