Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Хмельниччині підприємствами-імпортерами сплачено до бюджету 2,4 мільярда митних платежів

10.10.2018

За повідомленням Хмельницької митниці ДФС, з початку 2018 року суб‘єктами зовнішньоекономічної діяльності за результатами проведення операцій з імпорту товарів перераховано до бюджету понад 2,4 мільярда гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року митні надходження зросли на 125 мільйонів гривень.

При цьому середньоденні нарахування у цьому році на Хмельницькій митниці становлять 13,1 мільйона гривень, у 2017 році вони складали 12,3 мільйона гривень.

Найбільшими платниками митних відрахувань є підприємства області, що відносяться до паливно-енергетичного комплексу, легкої та хімічної промисловості а також агробізнесу. які забезпечили понад 40 відсотків усіх надходжень.

Як результат, бюджетоформуючими товарами на митниці були твели для ядерних реакторів полімери етилену в первинних формах, моторні транспортні засоби спеціального призначення та частини і пристрої до них, а також трактори. Сумарна митна вартість ввезеної на територію Хмельниччини вищезазначеної продукції склала 4 мільярди гривень.