Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Городку на швейному виробництві податківці виявили 17 неоформлених найманих працівників

30.08.2018

У зв’язку з надходженням інформації про використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин співробітники управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Хмельницькій області провели фактичну перевірку.

У результаті перевіряючі виявили, що підприємець – мешканець міста Городок у швейному цеху, в якому здійснюється пошиття спецодягу для силових структур, використовував працю 17 найманих працівників. На вимогу фіскалів надати документи щодо трудового оформлення цих працівників роботодавець замість трудових договорів надав укладені цивільно-правові угоди. Проте при розгляді предмету цих угод, було встановлено, що відносини носять ознаки виключно трудових відносин.

Таким чином, використовуючи працю найманих працівників без належного оформлення трудових відносин, а саме без укладання трудових договорів, підприємець порушив вимоги ч.1 та ч.3 ст. 24 Кодексу законів про працю України.

Нагадаємо, що відповідно до чинного законодавства неоформлення трудового договору у письмовій формі за умови, коли додержання письмової форми договору є обов’язковим (ч.1 ст. 24 КЗпП) та неповідомлення органів Державної фіскальної служби про прийняття працівників на роботу (ч.3 ст. 24 КЗпП) тягне за собою покарання у вигляді штрафу в сумі 30-ти мінімальних заробітних плат за кожного неоформленого працівника, що на сьогоднішній день складає 30 х 3723=111690 грн.