Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Електронне декларування: питання для розгляду та пропозицій

10.08.2018

Відбулася робоча зустріч провідного фахівці з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДФС у Хмельницькій області Віталії Гарматюк із спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Олександром Гутником.

У ході зустрічі розглянуто питання, пов‘язані з окремими складнощами та колізіями під час подання е-декларації. Не зважаючи на те, що період наступного декларування ще далеко попереду, у ході спілкування з держслужбовцями, представниками бізнесу та громадськості постійно піднімаються питання про правильність подання електронної декларації суб’єктом декларування. Зокрема, особлива увага звертається на своєчасність та правильність подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування.

Нагадуємо, що згідно вимог ч.2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції» у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме про отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання майна зобов’язаний письмово повідомити про це НАЗК.

«Хочу звернути увагу усіх зацікавлених осіб, що 13 серпня 2018 року об 11 годині. у приміщенні ГУ ДФС у Хмельницькій області відбудеться засідання круглого столу на тему «Своєчасність та правильність подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування. Інші проблемні питання, які виникають при заповненні електронної декларації». Тож можна надати запитання та пропозиції по темі», - зазначила Віталія Гарматюк.