Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Цьогорічний внесок подолян на потреби армії збільшився на 27,3 мільйона гривень

12.06.2018

Відрахування військового збору платниками Хмельницької області за п’ять місяців поточного року сягнули 136,4 мільйона гривень, що на 25 відсотків перевищує показники аналогічного періоду минулого року.

Таким чином додаткові відрахування склали 27,3 мільйона гривень. При цьому індикативний показник виконано на 101 відсоток, що на 1,4 мільйона гривень більше від запланованого.

Загалом же, з серпня 2014 року, відколи було запроваджено військовий збір, подоляни відрахували на потреби війська понад 887 мільйонів гривень.

Одним з найважливіших чинників зростання відрахувань військового збору є збільшення числа офіційно працюючих подолян, які сплачують податки, що, в свою чергу, зумовлене детінізацією, пояснюють в Головному управлінні ДФС у Хмельницькій області.

Нагадаємо, військовий збір зараховується до державного бюджету. Його платниками є юридичні та фізичні особи, які отримують доходи, та податкові агенти. За ставкою податку 1,5 відсотка оподатковуються нараховані доходи на користь платника протягом звітного податкового періоду.