Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У день вишиванки податківці хмельниччини вклонилися великому кобзареві

17.05.2018

У Всесвітній день вишиванки працівники Державної фіскальної служби Хмельницької області зранку прийшли до пам‘ятника Тарасу Шевченку, щоб покласти квіти і вшанувати пам‘ять національного Пророка і Вчителя.
Уже другий рік поспіль Свято національної єдності патріотично налаштовані співробітники ДФС Хмельниччини розпочинають з думками про Великого Кобзаря, творчість якого сьогодні є ще більш актуальною, особливо ж - його любов до України.
А оскільки вишиванка здавна була не лише традиційним сакральним одягом українців, але й своєрідним символом та оберегом, скарбницею вірувань, звичаїв, обрядів, духовних прагнень, інтелекту українського народу, то все тут закономірно і логічно.
«У цей день ми пропагуємо єдність України та хочемо показати, що пам’ятаємо й шануємо українські традиції. Окрім патріотичної складової - одягати вишиванку - нам потрібно бути гордими з того, що ми – українці – нація з багатою історією та глибоким корінням», - зазначив начальник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.
Тож, участь у святі вишиванки додала нам усім заряду позитивної енергії. Учасники акції закликали усіх подолян сумлінно сплачувати податки і фінансово зміцнювати Українську державу. Адже визначальними у наповненні бюджету є міра патріотизму і громадянського сумління.