Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Хмельниччина гостинно приймає учасників ІV Міжнародних змагань кінологічних команд «Україна-2018»

16.05.2018

У Хмельницькому під егідою Державної фіскальної служби України на базі Регіонального кінологічного навчального центру Всесвітньої митної організації відбуваються ІV Міжнародні змагання кінологічних команд «Україна-2018» з пошуку наркотичних засобів, зброї, набоїв та тютюнових виробів.

В урочистому відкритті міжнародних змагань на стадіоні «Поділля» взяли участь голова обласної ради Михайло Загородний, перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, міський голова Олександр Симчишин, директор Департаменту організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ДФС України Василь Поїзд, представники Митної служби Федеративної Республіки Німеччини при Посольстві ФРН в Україні, Кінологічної спілки України, громадських інституцій та виробників тютюнових виробів.  

Участь у змаганнях бере 31 кінологічна команда з  дев’яти  країн світу: Республіки Білорусь, Республіки Польща, Словацької Республіки, Республіки Молдова, Республіки Австрія, Республіки Болгарія, Латвійської Республіки, Грузії; кінологічних команд правоохоронних органів і організацій України: Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Національної Гвардії України, Державної фіскальної служби України, Державного підприємства міжнародних авіаліній «Бориспіль».

Метою змагань є набуття  міжнародного досвіду зі спеціальної підготовки та використання кінологічних команд. Такі змагання дозволяють налагоджувати співпрацю та взаємостосунки між митними органами різних країн, обмінюватися досвідом та допомагають підвищити професійний рівень кожного працівника кінологічної служби. Проведення змагань такого високого рівня свідчить про особливі напрацювання кінологічних команд у протидії незаконному переміщенню товарів через кордон.

«Сьогодні ДФС активно працює на економічну безпеку країни, руйнуючи тіньові схеми ухилення від сплати податків та розкрадання бюджетних коштів, протидіючи незаконному обігу підакцизних товарів. Підвищення рівня сервісного обслуговування бізнесу, передусім впровадження сучасних електронних Інтернет-ресурсів та імплементація прогресивних податкових новацій, які забезпечують спрощення та удосконалення адміністрування податків також підвищують безпеку розвитку українського бізнесу», - підкреслив у коментарі за «круглим столом» начальник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.

На думку організаторів Міжнародних змагань, їх проведення на такому представницькому рівні, за участю поважних зарубіжних гостей та провідних фахівців силових відомств України піднімає рівень безпеки і створює прекрасні можливості для ділового спілкування, обміну досвідом та професійного росту кожного працівника кінологічної служби.

Важливо, як зазначив директор Депертаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС Андрій Войцещук, що змагання відповідають найвищим стандартам Всесвітньої митної організації і мають певний вплив на подолання корупції, оскільки собаки-пошуковці позбавлені будь-якого стороннього впливу в ході пошуку заборонених для обігу предметів та речовин.

У численних інтерв‘ю для журналісті організатори та учасники змагань висловили сподівання, що змагання вразять майстерністю фахівців-кінологів та високими результатами багатомісячних наполегливих тренувань та побажали учасникам змагань цілеспрямованості, високих спортивних результатів, успішних виступів та перемог.