Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Понад два десятки подолян задекларували мільйонні статки

25.04.2018

У ході проведення цьогорічної кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році, 6,3 тисячі подолян подали податкові декларації, - повідомляють в управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Хмельницькій області.

Загальна сума задекларованого мешканцями області доходу складає 547,5 мільйона гривень, що на 207,4 мільйона гривень перевищує минулорічний показник.

Примітно, що понад 2,5 тисячі декларацій подано декларантами в розрахунку на отримання податкової знижки, сума до повернення складає 4,8 мільйона гривень. Майже 3,8 тисячі подали громадяни, які згідно із Податковим кодексом зобов’язані їх подати, ними буде сплачено до бюджету 12,4 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 2,3 мільйона гривень військового збору.

Істотно побільшало на Хмельниччині й мільйонерів, які задекларували свої доходи та майновий стан. Податкові декларації подав 21 подолянин, який отримав річний дохід, що перевищує один мільйон гривень. На цей час минулого року таких громадян було на 17 менше.

Загалом мільйонери краю задекларували доходів на 130 мільйонів гривень, що на 114 мільйонів більше, ніж торік. Серед них є дев’ять декларантів-мільйонерів, які задекларували інвестиційний дохід на загальну суму 42,2 мільйона гривень, з яких вони сплатять 1,6 мільйона гривень ПДФО та 133 тисячі військового збору.