Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Хмельниччині податківці залучили до офіційної реєстрації понад 450 трудових нелегалів

13.04.2018

У ході проведення контрольно-перевірочних заходів протягом першого кварталу поточного року працівники управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Хмельницькій області виявили у 45 роботодавців випадки виплати заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства.

У результаті донарахування склали понад 4,89 мільйона гривень, з яких близько 3 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб, 1,68 мільйона гривень єдиного соцвнеску та майже 200 тисяч гривень військового збору.

Крім того, у результаті вжитих заходів було виявлено та залучено до офіційного працевлаштування 377 громадян, які не були оформлені працедавцями відповідно до вимог законодавства, та 80 фізичних осіб – до  державної реєстрації як суб’єктів підприємницької діяльності. При цьому до бюджету додатково мобілізовано 459 тисяч гривень ПДФО та понад 38 тисяч гривень військового збору, до соціальних фондів додатково спрямовано 561 тисячу гривень ЄСВ. Легалізовані підприємці додатково сплатили понад 220 тисяч гривень податків і зборів.

Результатом проведення спільних заходів податківців та працівників Управління Держпраці у Хмельницькій області стало накладання на несумлінних роботодавців штрафів на загальну суму 730 тисяч гривень.

«Йдучи шляхом впровадження європейських стандартів і цінностей у різні сфери нашого життя, у тому числі й економічні взаємовідносини, ми маємо системно викорінювати такі ганебні суспільні явища, як робота без оформлення трудових відносин та виплата заробітної плати «у конвертах». Адже вони руйнують суспільство зсередини і позбавляють працівників соціального захисту держави», – пояснює заступник начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Тетяна Процюк.