Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Поділлі продовжують зростати відрахування до соціальних фондів

13.03.2018

У січні-лютому поточного року роботодавці Хмельницької області відрахували на соціальні потреби майже 700 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Таким чином сума надходження ЄСВ перевищує показники аналогічного періоду минулого року на 159,5 мільйона гривень. До того ж це на 15 відсотків або на понад 89,2 мільйона гривень більше від запланованого.

Зростання відрахувань єдиного соціального внеску в області спричинене такими факторами, як процес детінізації ринку праці, збільшення кількості суб‘єктів господарювання, які сплачують ЄСВ за найманих працівників, і, відповідно, зростанням кількості самих працюючих, - пояснюють у Головному управлінні ДФС у Хмельницькій області.

«Кошти єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування спрямовуються на забезпечення соціальних потреб. А це забезпечення фінансування пенсій, захищених соціальних гарантій на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань та інших виплат. Тому ми вдячні усім, хто легально працює, чесно сплачує податки та робить вчасні відрахування до державних соціальних фондів», – підкреслив начальник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.