Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Задекларовані подолянами статки цьогоріч зросли на 100 мільйонів гривень

12.03.2018

На сьогодні цьогорічна деклараційна кампанія добігла з результатом 265,5 мільйона гривень доходу, задекларованого 2,2 тисячами мешканців Хмельниччини. Це на 104,6 мільйона гривень більше, ніж у цей же період минулого року.

При цьому 57 відсотків декларацій подали громадяни, які відповідно до вимог Податкового кодексу України були зобов’язані їх подати.

Семеро подолян задекларували понадмільйонні статки. Загальна сума задекларованого ними доходу – майже 90 мільйонів гривень. Таким чином сума нарахованого податку на доходи фізичних осіб склала 675 тисяч гривень, сума військового збору – 104 тисячі гривень.

Примітно також, що 1,3 тисячі декларантів, або 43 відсотки від усіх, хто подав декларації, отримають податкову знижку. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб до повернення – 1,9 мільйона гривень, що 363 тисячі гривень більше, ніж минулого року.

Нагадуємо, що наразі в області триває компанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2017 року. Громадяни зобов’язані податкову декларацію про майновий стан і доходи до 1 травня 2018 року, включити суму отриманих протягом 2017 року доходів до загального річного оподатковуваного доходу, а також нарахувати і сплатити з цих доходів до 1 серпня 2018 року податок на доходи фізичних осіб  та військовий збір.