Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Тренд січня: місцеві бюджети Хмельниччини додатково отримали майже 60 мільйонів гривень податкових платежів

14.02.2018

За результатами роботи у січні 2018 року місцеві бюджети Хмельниччини отримали 425 мільйонів гривень податків та зборів. Виконання індикативних показників забезпечено на рівні 116 відсотків, додатково до завдання у розпорядження територіальних громад надійшло 59 мільйонів гривень.

Темп росту надходжень відповідно до січня 2017 року склав 124 відсотки, що у грошовому виразі становить понад 82 мільйони гривень. При цьому зростання надходжень досягнуто з усіх бюджетоутворюючих податків.

Так, за результатами наповнення бюджетів громад 240 мільйонів гривень отримано за рахунок сплати податку на доходи фізичних осіб, що більше на 54 мільйони гривень, єдиного податку надійшло 116 мільйонів гривень, більше - на 40 мільйонів гривень, плати за землю зібрали 41мільйон, більше - на 9 мільйонів гривень.

«Високі темпи надходжень до місцевих бюджетів базуються на сумлінні платників податків, напрацюваннях громад, отриманих за результатами впровадження фінансової децентралізації, а також активними заходами фіскальної служби з легалізації ринку праці. Тож у кінцевому підсумку місцеві бюджети отримують додаткові кошти для розвитку громад і забезпечення соціальних потреб подолян. І такі результати стають звичним трендом», - підкреслила перший заступник начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Оксана Домерат.