Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Неправомірне використання автомобіля на «євробляхах» обійшлося хмельничанину у півмільйона гривень

13.02.2018

Хмельницькою митницею ДФС за неправомірне використання транспортного засобу з іноземною реєстрацією притягнуто до адміністративної відповідальності мешканця міста Хмельницького з накладенням штрафу в розмірі 508 тисяч гривень.

Згідно з інформацією ГУ Національної поліції в Хмельницькій області митницею встановлено факт неправомірного користування громадянином України в якості «таксі» транспортного засобу на реєстраційних номерах Литовської Республіки. Автомобіль було ввезено в митному режимі «тимчасове ввезення» іноземним громадянином – нерезидентом.

Зазначений транспортний засіб перетнув митну територію України по «зеленому коридору», що передбачає звільнення від подання письмової митної декларації. Проте це не означає, що особа звільняється від обов'язкового дотримання порядку переміщення товарів через митний кордон України.

За результатами перевірки встановлено, що громадянин України неправомірно користувався транспортним засобом, стосовно якого надано пільги щодо сплати митних платежів. Тобто вчинив дії, спрямовані на неправомірне звільнення та ухилення від сплати митних платежів.

Законність постанови митниці, згідно з якою громадянина притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 485 Митного кодексу України шляхом накладення штрафу в розмірі 300 відсотків несплаченої суми митних платежів підтверджена постановою Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області за результатами її оскарження правопорушником.

Наразі постанова митниці набрала законної сили та спрямована для примусового виконання в органи державної виконавчої служби.