Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У січні податківці Хмельниччини продовжували активно залучати до офіційного працевлаштування трудових «нелегалів»

13.02.2018

Протягом першого місяця 2018 року працівниками управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Хмельницькій області проведено ряд контрольно-перевірочних заходів щодо платників податків, які виплачували заробітну плату та інші доходи з порушенням вимог податкового та трудового законодавства.  

Порушення виявлені у 12-ти суб’єктів підприємництва, у результаті чого до бюджету та державних соціальних фондів було додатково спрямовано 555,6 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб та 49,4 тисячі гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Також у січні працівники Державної фіскальної служби  виявили та залучили офіційного працевлаштування 50 подолян, які не були оформлені працедавцями відповідно до вимог законодавства. Внаслідок цього до бюджету будо додатково мобілізовано 16,7 тисячі гривень ПДФО й 1,4 тисячі гривень військового збору, а також 20,5 тисячі ЄСВ.

Крім того, до державної реєстрації було залучено 17 фізосіб, які провадили нелегальне підприємництво, що також додатково принесло бюджету 4,3 тисячі гривень податків.

«Кожен легальний працівник щомісяця робить свій особистий фінансовий внесок у стабільність держави та громади. Натомість трудові нелегали позбавляють себе будь-яких державних соціальних гарантій, наприклад, допомоги у разі втрати працездатності. І лише той, хто має легальне робоче місце, зможе претендувати в майбутньому на належні пенсійні виплати», - нагадує виконуюча обов’язки начальника Головного управління ДФС у Хмельницькій області Оксана Домерат.