Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Австрійський бізнес активно розвивається на Хмельниччині

12.02.2018

Сьогодні на теренах Хмельниччини працює п‘ять підприємств, які мають прямі інвестиції з Австрії. Аби популяризувати цей процес на міжнародному рівні, до обласного центру завітав Президент Українсько-Австрійської Асоціації Альфред Праус.

«Я проживаю в Україні вже 12 років. За цей час я помітив, що вести бізнес із іноземцями намагаються лише у великих містах. Для мене це дивно, адже у регіонах є багато цікавих, унікальних проектів, які можуть бути корисними і для австрійських бізнесменів. Тому наша Асоціація, і я, вчимо українців тонкощам ведення бізнесу на міжнародній арені і з австрійцями зокрема», – розповів про діяльність Українсько-Австрійської Асоціації Альфред Праус.

За словами очільника області, питання іміджу нашої держави, співпраці з європейськими партнерами, реалізації інвестиційних проектів мають дуже важливе значення. На Хмельниччині здійснюється прозора і відкрита інвестиційна політика. Зокрема, однією з найбільш перспективних і цікавих галузей для австрійського капіталу є вирощування різних зернових культур, агротуризм.

Так, протягом 2017 року суб’єктами підприємництва Хмельницької області експортовано до Республіки Австрія  товарів на суму 2 мільйони доларів США.  Імпорт товарів з Австрії склав  3,4 мільйона. доларів США.

У ході перебування на теренах краю  Президент Українсько-Австрійської Асоціації провів тренінг з бізнесменами.

Варто зазначити, що активність суб‘єктів зовнішньоекономічної діяльності в експортних операціях обумовила високий рейтинговий показних Хмельниччини у розвитку регіонів. За даними Держстатистики України всеукраїнське видання «Ділова столиця» підвело підсумки діяльності усіх територіальних одиниць України, у якому Хмельниччина впевнено утримує досить високу позицію:, за рейтинговими показниками область посідає 11 місце. Зокрема, за темпа росту експорту область зайняла перше місце серед  інших регіонів - 55,3 відсотка, тоді як середній показник в Україні становить 18,5 відсотка.