Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Хмельниччині суб‘єкти ЗЕД заробили для бюджету 3,1 мільярда гривень

12.01.2018

За 2017 рік Хмельницькою митницею ДФС за результатами роботи суб‘єктів зовнішньоекономічної діяльності перераховано до державного бюджету 3 мільярди  130 мільйонів гривень. Виконання річного завдання виконано на рівні 119 відсотків, що у грошовому виразі становить більше півмільярда гривень надпланових надходжень.

У порівнянні з 2016 роком митницею проадміністровано платежів більше, ніж на 800 мільйонів гривень при темпах росту 136 відсотків.

Середньоденні митні нарахування також суттєво зросли: за 2017 рік вони склали 12,5 мільйона гривень, тоді як у 2016 році було 9,3 мільйона гривень.

Найбільшими платниками митних відрахувань до бюджету за минулий рік на Хмельниччині стали підприємства паливно-енергетичної, хімічної, будівельної галузей, легкої промисловості та агропромислового комплексу, які забезпечили 45  відсотків усіх надходжень. До топ-переліку імпортерів увійшли ДП «НАЕК» Енергоатом», ТОВ «Сіріус Екстружен», ТОВ «Інтер карс Україна», ПАТ «Подільський цемент», ТОВ «Карат» та ПП «Аграрна компанія 2004».