Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У період деклараційної кампанії-2018 фахівці ДФС Хмельниччини запустили у світ апробований роз‘яснювальний проект

12.01.2018

Зі стартом деклараційної кампанії доходів фахівці фіскальної служби Хмельницької області створили для платників податків довідку-брошуру з питань декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році.

Відтак, в даній розробці платники мають можливість ознайомитися з питаннями - відповідями, які наразі хвилюють багатьох буковинців, оскільки з початку 2018 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних у минулому році.

Так, дана брошура дасть можливість зорієнтуватися буковинцям в нюансах декларування доходів і подання декларації, права на податкову знижку й інших актуальних питань, пов’язаних із деклараційною кампанією.

Електронна версія розміщена на офіційному порталі «Територіальна органи ДФС у Хмельницькій області» у рубриці «Брошури та листівки» за посиланням: http://km.sfs.gov.ua/listivki-ta-broshuri/322574.html

Важливо підкреслити, що з 1 січня запроваджено нову форму декларації, яка була затверджена відповідним наказом Міністерства фінансів. Форма документу стала зручнішою та дозволяє витрачати менше часу на заповнення. Крім того, в ній враховані усі недавні зміни податкового законодавства.