Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Хмельниччині співробітники ДФС вилучили з протиправного обігу алкогольного фальсифікату на 9 мільйонів гривень

11.01.2018

Протягом 2017 року завдяки активній протидії незаконному обігу товарів підакцизної групи у рамках операції «Акциз-2017» співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Хмельницькій області вилучено різного роду фальсифікату та контрафакту більш як на 9 мільйонів гривень.

З-поміж найбільш поширених вилучень та затримань товарно-матеріальних цінностей – спирт, лікеро-горілчані вироби та паливно-мастильні матеріали. На території Хмельниччини також припинено діяльність двох незаконних виробництв з розливу фальсифікованих лікеро-горілчаних напоїв.
За матеріалами співробітників оперативних підрозділів ГУ ДФС в області  протягом звітного періоду у сфері обігу підакцизних товарів порушено 20 кримінальних проваджень за статтею 204 Кримінального кодексу України,

На думку оперативних співробітників фіскальної служби Хмельницької області, активна протидія обігу тіньової фальсифікованої продукції не лише запобігає втратам бюджету, але й упереджує імовірну шкоду, яку може завдати життю та здоров‘ю громадян вживання різного роду шкідливого сурогату, до речі, який дуже часто ділки тіньового бізнесу маскують під популярні торгові марки.

Водночас фіскали просять громадян повідомляти про випадки тіньової реалізації фальсифікату. Адже очищення ринку від тіньової продукції працює на захист вітчизняного виробника, наповнення бюджету та створення здорової конкуренції у бізнес-середовищі.