Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У 2017 році доходи місцевих громад Хмельниччини зросли більш як на 1 мільярд гривень

11.01.2018

Протягом 2017 року платники податків Хмельниччини спрямували до місцевих бюджетів 4 мільярди 600 мільйонів гривень податків та зборів. Виконання індикативних показників забезпечено на рівні 106 відсотків, додатково до завдання територіальні громади отримали понад 250 мільйонів гривень.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року темпи податкових надходжень зросли на 131 відсоток, що в абсолютній величині становить 1 мільярд гривень.

Головною фінансовою складовою наповнення місцевих бюджетів краю став податок на доходи фізичних осіб. Працюючі подоляни з отриманих доходів сплатили майже 3 мільярди гривень ПДФО.

Важливим сегментом наповнення скарбниць територіальних громад є також єдиний податок, якого отримано у сумі 667 мільйонів гривень. На третьому місці - сплата податку на майно у сумі 642 мільйони гривень.

«Рівень наповнення місцевих бюджетів Хмельниччини характеризує стан співпраці органів місцевого самоврядування, бізнесу, громадськості та фіскальної служби. Чим вищий рівень комунікації та конструктивну – тим вагоміший фінансовий результат. Тим паче, що чимало керівників територіальних громад активно долучаються до виконання бюджетних завдань у плані проведення інвентаризації земель, контролю за рівнем сплати податків до місцевого бюджету та легалізації трудової зайнятості. У даній ситуації спроможність громади напряму залежить від її фінансових можливостей, які забезпечують усі учасники цього процесу», - прокоментував результати роботи начальник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.