Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

У День Збройних Сил України у фіскальній службі Хмельниччини відзначили офіцерів спецпідрозділу «Фантому»

06.12.2017

З нагоди Дня Збройних Сил України, співробітників податкової міліції, які несли службу у складі спецпідрозділу «Фантом» на лінії розмежування у Донецькій та Луганські областях, привітали в колективі Головного управління ДФС у Хмельницькій області.

„Ризикуючи своїм життям, податкові міліціонери разом зі своїми колегами з інших правоохоронних органів у складі зведених мобільних груп контролюють лінію розмежування. Завдяки їх спільній роботі на ринки України не потрапила значна кількість контрабандних та фальсифікованих товарів” - зазначив у привітанні перший заступник начальника ГУ ДФС у Хмельницькій області полковник податкової міліції Віталій Малий.

Нагадаю, що «Фантом» був створений для врегулювання складної ситуації з переміщенням товарів з неконтрольованої території. За цей час відбулося 9 ротації працівників цього спецпідрозділу. Понад два десятки працівників податкової міліції з Хмельниччини пройшли службу на лінії розмежування. На сьогодні чотири наших офіцери-податківці служать у складі «Фантому» і найбільш відважні з них кажуть що перебуватимуть на сході країни до перемоги над ворогом.

Учасники урочистостей подякували захисникам за сумлінне виконання конституційного обов’язку, відвагу, героїзм та вагомий внесок у збереження територіальної цілісності та незалежності України, а також захист економічних інтересів держави.