Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Працедавці Поділля збільшили відрахування до соціальних фондів на мільярд гривень

06.12.2017

Роботодавці Хмельницької області протягом 11 місяців поточного року відрахували на соціальні потреби понад 3 мільярди 397 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Таким чином сума сплаченого в області єдиного внеску в січні-листопаді 2017 року перевищує показники аналогічного періоду минулого року на 1 мільярд 68 мільйонів гривень. До того ж це на понад 500 мільйонів гривень більше від запланованого.

Така відповідальна позиція працедавців заслуговує на повагу та вдячність, оскільки від нарахування та своєчасності сплати єдиного внеску  залежать соціальні гарантії найманим працівникам та фінансове забезпечення пенсіонерів, - підкреслюють в Головному управлінні ДФС у Хмельницькій області.

Водночас причиною такого істотного зростання відрахувань стало збільшення в області кількості суб‘єктів господарювання, які сплачують ЄСВ за найманих працівників, а також загальної кількості працюючих.

«Підвищення гарантій оплати праці на державному рівні у поєднанні з заходами з детінізації ринку праці та висока податкова культура наших платників у підсумку дають результат, який дозволяє стабільно забезпечувати виконання соціальних програм держави», - пояснює начальник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.