Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Представники ДФС з Хмельницького презентували свою діяльність на ІV Глобальному кінологічному форумі ВМО

12.10.2017

Кінологічне забезпечення Державної фіскальної служби та діяльність Регіонального кінологічного навчального центру ВМО, який функціонує на базі Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС у місті Хмельницькому, були презентовані під час ІV Глобального кінологічного форуму Всесвітньої митної організації.

Форум відбувся у Празі під егідою Всесвітньої митної організації. Участь у ньому взяли представники митних адміністрацій 45 країн, які обмінювалися досвідом з питань організації підготовки кінологічних команд в Регіональних кінологічних навчальних центрах ВМО (РКНЦ ВМО), застосування службових собак в правоохоронній діяльності митних адміністрацій різних країн, організації кінологічної діяльності. У ході роботи учасники заходу мали змогу обмінятися кращою міжнародною практикою та досвідом з питань організації підготовки кінологічних команд з виявлення наркотиків, вогнепальної зброї, алкоголю, металів, предметів CITEC та предметів права інтелектуальної власності.

Також учасники заходу ознайомилися з інформаційною онлайн-платформою для обміну кінологічним досвідом різних країн світу «Global K9 Forum», відвідали аеропорт Чеської Республіки, де кінологічні команди митної адміністрації Чеської Республіки, а також інших країн продемонстрували навички своєї роботи.

У рамках форуму представники Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС також взяли участь у зустрічі керівників Регіональних кінологічних навчальних центрах ВМО. Учасники обговорили основні аспекти розробки загальних стандартів надання статусу РКНЦ ВМО та актуальні питання діяльності цих центрів. За результатами зустрічі прийнято 11 основних критеріїв надання статусу РКНЦ ВМО, зокрема, таких, що стосуються процедури сертифікації інструкторів РКНЦ ВМО, форми обміну інформацією між центрами, обсягу підготовки  кінологічних команд, мовного питання та ін.

 «Форум дає надію на новий і успішний етап у розвитку потенціалу кінологічного забезпечення в Україні в умовах глобалізації. У зв’язку з постійною загрозою терористичних актів, збільшенням кількості випадків  переміщення предметів контрабанди ми маємо актуалізувати питання ефективної підготовки «чотирилапих митників», як дієвого інструменту зміцнення економічної безпеки держави», -  зазначив директор Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС Андрій Войцещук.