Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

В економіку Хмельниччини буде інвестовано 130 мільйонів доларів США на будівництво сучасного заводу

12.10.2017

Один з найбільших світових виробників соняшникової олії – агрохолдинг «Кернел» побудує завод із переробки олійних культур у Хмельницькій області. Вартість проекту оцінюється у130 мільйонів доларів США.

Меморандум про співпрацю щодо будівництва цього сучасного підприємства у місті Старокостянтинів підписали голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук та Директор з управління виробничими активами компанії «Кернел» Юрій Пугач.

За словами очільника області, певний час велись переговори з представниками даної компанії, в результаті яких  «Кернел» обрала саме Хмельниччину для будівництва такого заводу.

Варто зазначити, що «Кернел» – це найбільший у світі виробник і експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Свою продукцію «Кернел» експортує більш, ніж у 60 країн світу. З листопада 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE). В компанії працюють 16 000 людей.

Голова облдержадміністрації зазначив, що даний час у Хмельницькій області проводиться майже вся переробка сільськогосподарської продукції, зокрема, 60 відсотків виробництва пивного солоду, переробка сої (1,5 тисячі тонн на добу), а також область займає перше місце по врожайності та переробці цукрового буряка.

Директор з управління виробничими активами «Кернел» Юрій Пугач подякував керівництву області за активну позицію і прагнення залучити масштабні інвестиції в свій регіон.

Хмельниччина вже понад 6 років є місцем дислокації виробничих потужностей «Кернел». З 2011 року на агропідприємствах та елеваторах компанії в Хмельницькому регіоні працюють 1700 співробітників, свої земельні ділянки холдингу довірили 50000 пайовиків, щорічно 200 студентів місцевих вишів проходять стажування на полях, що обробляє Кернел. Протягом цього часу в області компанією було сплачено понад 350 мільйонів гривень податків, 35 мільйонів гривень спрямовано на реалізацію соціальних проектів з підтримки місцевих громад та розвитку інфраструктури сільських територій.

Новий завод стане найбільш сучасним в Україні у своєму сегментв. Підприємство збільшить об‘єми податкових надходжень до місцевого бюджету, дасть нові робочі місця, а також можливість місцевим компаніям брати участь у тендерах на роботи та послуги», - зазначили у компанії «Кернел».