Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Представники Місії EUBAM привезли до Хмельницького передові європейські практики проведення пост-митного аудиту

11.10.2017

У Хмельницькому в рамках спеціалізованої підготовки за темою «Пост-митний аудит в Державній фіскальній службі України: завдання, можливості та перспективи», організованої Департаментом спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС для посадових осіб структурних підрозділів митного аудиту головних управлінь ДФС України, відбулася робоча зустріч керівництва Департаменту з представниками Місії з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM).

Місію EUBAM цього разу представляли Колін Гейзлі - голова Департаменту прикордонного менеджменту, Владімір Пісар - спеціаліст з питань сприяння торгівлі, Наталія Колотовічева - асистент з ведення проектів Департаменту прикордонного менеджменту.

Владімір Пісар для учасників спеціалізованої підготовки провів заняття за темою «Роль Місії EUBAM в розвитку і впровадженні пост-митного аудиту в партнерських службах», де обговорено питання застосування передових практик Європейського Союзу у вирішенні складних питань, що виникають під час проведення документальних перевірок, а також дотримання вимог законодавства України з питань державної митної справи.

Працівники Департаменту ознайомили гостей з процесом спеціальної та спеціалізованої підготовки, що проводиться в Департаменті, зі структурою Департаменту, матеріально-технічною базою; продемонстрували роботу кінологічних команд. Гості зустрілися зі слухачами груп вперше прийнятих працівників на службу в ДФС, які проходять підготовку в Департаменті.

У ході зустрічі обговорено плани та перспективи подальшої співпраці задля покращення процесу підвищення професійної компетентності кадрів для митниць ДФС, визначено пріоритети спільної роботи на майбутнє.

Представники Департаменту висловили подяку Місії EUBAM за роки плідного співробітництва та запевнили, що фахівці Департаменту і надалі будуть докладати зусиль для підвищення якості підготовки особового складу ДФС з метою приведення стандартів роботи у Департаменті до відповідних норм ЄС.