Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

На Хмельниччині активно втілюється золоте правило реального бізнесу з використання легальної найманої праці

11.10.2017

За повідомленням управління податків та зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Хмельницькій області, протягом січня-вересня 2017 року за результатами вжитих контрольно-перевірочних заходів фахівцями фіскальної служби до офіційного працевлаштування залучено 1152 особи, які не були оформлені згідно вимог законодавства працедавцями.

Як наслідок, додатково мобілізовано до бюджету з початку року 5,5 мільйона гривень. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 4,5 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 373 тисячі гривень військового збору.

У 67 суб’єктів підприємницької діяльності виявлено виплату заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства. За результатами проведених перевірок несумлінним роботодавцям донараховано 5,2 мільйона гривень, з яких понад 5 мільйонів гривень ПДФО, решта – ЄСВ. До бюджету уже надійшло 2,5 мільйона гривень раніше не сплачених податків.

Крім того, 505 фізичних осіб залучено до державної реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності

Протягом 2017 року ГУ ДФС в області передано інформації про ймовірні порушення при виплаті заробітної плати та використання найманої праці без оформлення трудових відносин по 43 платниках податків до Управління держпраці для подальшого реагування та притягнення до відповідальності в межах компетенції. Відповідно стосовно ряду підприємців за використання нелегальної праці застосовано штрафні санкції у сумі майже півмільйона гривень.

«Без сумніву, застосування штрафних санкцій вплине на наміри окремих несумлінних роботодавців працювати у не правовому полі, застосовуючи працю неоформлених найманих працівників. Проте головним для нас залишається роз‘яснення та переконання як роботодавців, так і рядових працівників у тому, щоб працювати легально, забезпечуючи у такий спосіб соціальні гарантії та сплату з отриманих доходів податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Тим паче, за девіз у цій важливій роботі ми взяли правило легального бізнесу: «Офіційно працюй – Україну будуй!», - розповіла заступник начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Хмельницькій області Оксана Дмитрієва.