Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Цьогоріч хмельничани на чверть збільшили податкові відрахування до бюджету

13.09.2017

Протягом січня-серпня 2017 року платники податків міста Хмельницького та Хмельницького району спрямували до бюджетів усіх рівнів 1 мільярд 655 мільйонів гривень. Це на 15,8 відсотка більше ніж в аналогічному періоді минулого року.

Державний бюджет при цьому отримав 663,8 мільйона гривень, що на  86,4 мільйона гривень більше порівняно з аналогічним періодом минулого року в приведених умовах.

Зокрема, перевищили плановий показник надходження податку на прибуток підприємств – на 22,6 відсотка, або на понад 12,5 мільйона гривень, податку на доходи фізичних осіб – на 4 відстоки, або на 9,6 мільйона гривень, вйськового збору – на 10,9 відсотка, або на 7,4 мільйона гривень. Надходження ПДВ порівняно з січнем-серпнем минулого року зросли на 13,7 відсотка, або на 35,4 мільйона гривень, проте це на 6 відсотків менше від цьогорічного планового показника.

До місцевого бюджету мобілізовано 991,8 мільйона гривень, що становить близько 60 відсотків усіх надходжень.

Основна складова доходів місцевого бюджету – податок на доходи фізичних осіб, надходження від якого склали 624,3 мільйона гривень.

Вагомий внесок у наповнення місцевої казни зробили приватні підприємці регіону, які працюють на спрощеній системі оподаткування. Так, протягом січня-серпня 2017 року ними сплачено загалом 158,3 мільйона гривень єдиного податку, що на 36,9 відсотка більше, ніж за аналогічний період минулого року.

У перші місяці 2017 року також істотно зросли надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування. У цей період до державних цільових фондів хмельничани спрямували ЄСВ в сумі 935,0 мільйона гривень, або на 30,5 відсотка більше ніж у січні-серпні минулого року.

«Завдяки платникам податків міста Хмельницького та Хмельницького району, які чесно виконують свій конституційний обов’язок, своєчасно і в повному обсязі наповнюється бюджет. Саме завдяки їх сумлінності ми маємо можливість стабільно наповнювати державну та місцеву скарбниці, забезпечувати коштами зобов’язання держави щодо пенсійних та інших соціальних виплат», – відзначив начальник державної податкової інспекції у міста Хмельницькому Валерій Коновальчук.