Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На реконструкцію доріг Хмельниччини буде спрямовано 170 мільйонів гривень коштів від митниці

12.09.2017

Протягом січня-серпня 2017 року відповідно до пілотного проекту щодо перерахування коштів на реконструкцію доріг від перевиконання митних надходжень за результатами роботи Хмельницької митниці ДФС до спеціального фонду обласного бюджету перераховано понад 168 мільйонів гривень.  

Зокрема, за результатами роботи у серпні на ремонт транспортних артерій перераховано понад 30 мільйонів гривень.

Зважаючи на стабільну тенденцію зі зростання сплати митних платежів, на Хмельницькій митниці ДФС прогнозують, що область і надалі матиме додаткові кошти для ремонту транспортних шляхів. Загалом до кінця поточного року на ремонт доріг загального користування від митного експерименту у Хмельницькій області планується отримати майже 400 мільйонів гривень.

Зважаючи на такі амбітні плати, Хмельницька митниця ДФС прагне максимально допомогти подільським підприємствам у комфортному проходженні митного оформлення товарів, застосовуючи сучасні електронні сервісів та вчасно  реагуючи на проблеми та пропозиції.

Також приріст митних платежів досягається за рахунок нарощення імпорту товарів та повернення платників з інших регіонів на митне обслуговування у Хмельницьку область.

Нагадаємо, що експеримент з фінансового забезпечення реконструкції та поточного ремонту автомобільних доріг триває з вересня 2015 року. Відповідно до нього 50 відсотків від суми перевиконання щомісячних планових митних платежів (мито, акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів, податок на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів) направляється у спеціальні фонди відповідних регіональних бюджетів.