Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Зробимо Україну кращою: на Хмельниччині легалізовано працю більше тисячі найманих осіб

11.09.2017

За результатами вжитих контрольно-перевірочних заходів фахівцями  Головного управління Державної фіскальної служби Хмельницької області у  56 суб‘єктів господарювання виявлено виплату заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства.

Як наслідок, несумлінним роботодавцям донараховано 4,2 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 191 тисячу гривень єдиного соціального внеску.

Завдяки проведеній роботі до офіційного працевлаштування залучено 1068 громадян, які не були оформлені згідно вимог законодавства працедавцями і додатково мобілізовано до бюджету 4,7 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 3,8 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб і 318 тисяч гривень військового збору.

Крім того, 435 фізичних осіб залучено до державної реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності

Протягом 2017 року ГУ ДФС в області передано інформації про ймовірні порушення при виплаті заробітної плати та використання найманої праці без оформлення трудових відносин по 25 платниках податків до Управління держпраці для подальшого реагування та притягнення до відповідальності в межах компетенції. Відповідно стосовно ряду підприємців за використання нелегальної праці застосовано штрафні санкції у розмірі від 300 до 96 тисяч гривень.

«У співпраці з органами місцевого самоврядування, реальним бізнесом, громадськістю ми активно реалізуємо заходи з легалізації найманої праці. Очевидно, що застосування штрафних санкцій вплине на наміри окремих несумлінних роботодавців працювати в «тіні». Та все ж головним нашим методом, як і раніше залишається роз‘яснення та переконання. Власне, з цією метою в області проводяться такі ефективні комунікаційні заходи, як робочі зустрічі з бізнесом, «круглі столи», «гарячі лінії». Ці заходи зорієнтовані на реалізацію головного правила легального бізнесу: «Офіційно працюй – Україну будуй!», - розповіла заступник начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Хмельницькій області Оксана Дмитрієва.