Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Місцеві бюджети Хмельниччини отримали понад 90 мільйонів гривень від реалізації підакцизних товарів

10.08.2017

Від реалізації підакцизної групи товарів до місцевих бюджетів Хмельницької області за сім місяців 2017 року надійшло понад 92 мільйони гривень. Виконання індикативних завдань забезпечено на 107 відсотків. В абсолютній сумі це додаткові 5,8 мільйона гривень.

Темп росту до відповідного періоду минулого року склав 115 відсотків. У структурі надходжень домінує частка реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Варто зазначити, що сьогодні в області діє 6545 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, у тому числі 204 ліцензії на пиво. Реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів згідно діючих ліцензій здійснює 2684 суб’єкти господарювання, відповідно ліцензовано 4099 закладів торгівлі.

Місцеві бюджети від ліцензування оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами за сім місяців 2017 року отримали понад 14 мільйонів гривень. Виконання індикативу забезпечено на 112 відсотків, тобто з плюсом в 1,5 мільйона гривень.

При цьому в структурі надходжень понад 80 відсотків коштів забезпечується за рахунок ліцензованих закладів торгівлі міст, решта – сплата у сільській місцевості.

За даними підрозділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Хмельницькій області, в результаті виявлення порушень, відповідальність за які передбачена статтею 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», несумлінними суб’єктами господарювання у цьому році сплачено понад 1 мільйон гривень штрафних санкцій.