Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Підприємствам Хмельниччини видано понад тисячу сертифікатів EUR.1 для преференційного експорту товарів до Європи

19.06.2017

Протягом нинішнього року Хмельницькою митницею ДФС підприємствам-експортерам видано 1093 сертифікати EUR.1 з перевезення товарів, які відповідають умовам торгівлі з країнами Європейського Союзу. У порівнянні з відповідним періодом минулого року це більше на 150 одиниць.
Загалом майже 80 підприємств-виробників Хмельниччини активно використовують сертифікати  EUR.1 для преференційної торгівлі з ЄС. Найбільшу кількість сертифікатів отримано підприємствами ТОВ «ЛВН лімітед», ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор», ТОВ «Ювента», які відправляли європейським партнерам відповідно стретч-плівку, сантехнічні вироби та дерев‘яні меблі для ванних кімнат.
За твердженням хмельницьких митників, надання сертифікаційних умов товарам українського походження, які експортуються до країн – членів ЄС, забезпечує дію  преференційних ставок ввізного мита. Водночас перевагою використання статусу уповноваженого (схваленого) експортера є те, що для отримання тарифних преференцій український експортер товару без оформлення сертифіката з перевезення форми EUR.1 самостійно, без залучення митниці, визначає та декларує походження товарів на комерційних товаросупровідних документах, що дозволяє прискорити процедуру експорту товару. При цьому строк дії статусу схваленого експортера не обмежений у часі.
«Наразі митницею активно впроваджуються новітні алгоритми роботи, що позитивно позначається на налагодженні бізнес-спільнотою краю торгівельних зв‘язків із європейськими партнерами. Зокрема, забезпечено оптимальне дотримання часових нормативів при оформленні товарів та подання митних декларацій в електронному вигляді досягло  рівня 97 відсотків. Безумовно, сприятиме цьому процесу запровадження безвізового режиму з європейським країнами», – підкреслив перший заступник начальника Хмельницької митниці ДФС Ігор Балан.