Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Фахівці митної справи з Хмельницького вчаться упереджувати нелегальне переміщення товарів у ході експортного контролю

15.06.2017

Представники Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС з Хмельницького взяли участь у навчальному курсі з виявлення ризиків, який пройшов у Києві.
Захід відбувся у рамках Програми з експортного контролю та безпеки кордонів (EXBS) для посадових осіб органів Держаної фіскальної служби України та  Державної прикордонної служби України.
Виявлення та визначення ризиків - це метод визначення осіб, які переміщують через митний кордон товари з порушенням митних правил, виходячи з підозрілих ознак. Їх профілювання передбачає використання комбінації методів, таких як аналіз поведінки, перевірка документів, професійне спостереження та методи опитування, а також використання обладнання (рентгенівського обладнання, детекторів часток, пристроїв для виявлення радіоактивних матеріалів).
Також програма курсу включає як  теоретичні заняття у вигляді презентацій, так і практичні вправи. Тож навчання проходило з використанням відеоматеріалів, рольових ігор, вивчення конкретних ситуацій. Учасники заходу взяли участь в проведенні аналізу національних загроз та попередніх затримань та виявлень, що мали місце в їх роботі. У підсумку проведено обговорення питань покращення ефективності виявлення незаконних матеріалів шляхом використання методів профілювання .
Знання, отримані в ході навчання, фахівці Департаменту СПКЗ ДФС зможуть використати для вдосконалення процесу спецпідготовки посадових осіб органів ДФС України для застосування в ході практичної діяльності у виявленні та запобігати нелегальному переміщенню товарів, які підлягають експортному контролю.