Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Хмельниччині стартував обласний рейтинговий конкурс «Сумлінні платники податків»

13.06.2017

Провідні фахівці Головного управління Державної фіскальної служба у Хмельницькій області взяли участь у роботі рейтингової комісії з проведення конкурсу «Сумлінні платники податків», яка на першому своєму засіданні затвердила Положення про рейтинг, критерії оцінки, дев'ять номінацій по галузевому принципу та графік проведення.
Це проект, який популяризує основні принципи чесного ведення бізнесу та створює сприятливі умови для подальшого розвитку підприємництва і, як наслідок, збільшує число доброчинних платників податків, - підкреслили у ДФС.
До 15 липня всі бажаючі юридичні та фізичні особи-підприємці можуть подати заявку на участь у конкурсі, який традиційно проходить під егідою територіального відділення Асоціації платників податків України за електронною адресою khm@appu.org.ua. Там же можна ознайомитись з матеріалами проекту.
До оцінки підприємств та підприємців кандидатів на участь у рейтингу залучені провідні фахівці ДФС, які забезпечать об‘єктивність, повноту і професіоналізм в оцінці сумлінних переможців за усіма кваліфікаційними ознаками.
Загалом реалізація цього проекту стане ще однією конструктивною складовою на спільному шляху до економічного розвитку, забезпечення надходження інвестицій та інших кроків для блага подолян. Сьогодні на теренах Хмельниччини працює 12 тисяч економічно активних підприємств. Показово, що їх кількість має тенденцію до зростання, водночас визначальною є питома вага у забезпеченні ними бюджетних надходжень.
Відзначення переможців обласного рейтингу «Сумлінні платники податків» відбудеться напередодні Дня підприємця.