Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податкова арифметика Хмельниччини: мінус ще одна «ліва» автозаправна станція

22.02.2017

У ході проведення операції «Акциз-2017» працівники оперативного управління ГУ ДФС у Хмельницькій області викрили факт незаконного розміщення та функціонування пересувної автозаправної станції та роздрібної реалізації дизельного пального на майданчику поблизу тваринницького комплексу  у Городоцькому районі.
Організував функціонування підпільної АЗС та протиправний збут пального місцевий мешканець, який не зареєстрований як приватний підприємець та не має на такого роду діяльність відповідних дозвільних документів.
Працівниками податкової міліції за результатами огляду автозаправної станції вилучено з протиправного обігу  дизельне пальне у кількості 10 тонн на загальну суму 230 тисяч гривень, а також знаряддя вчинення адміністративного правопорушення - цистерна ємністю 12000 літрів та автозаправну колонку вартістю 140 тисяч гривень.
За вказаним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 164 – КУпАП - порушення порядку провадження господарської діяльності. Обладнання, яке використовувалось у протиправній діяльності, демонтовано та передано на відповідальне зберігання.
Зазначимо, що з початку 2017 року в ході активних заходів з очищення ринку підакцизних товарів від фальсифікованих та незаконно ввезених на територію України паливо-мастильних матеріалів податківцями Хмельниччини викрито 5 фактів незаконної реалізації нафтопродуктів та скрапленого газу.