Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У Хмельницькому до Новоріччя ділки «наколотили» 3 тисячі літрів сурогатної горілки

30.12.2016

Чітко сплановані та скоординовані спільні слідчо-розшукові дії оперативних співробітників Державної фіскальної служби та працівників прокуратури Хмельницької області дозволили викрити та замасковану діяльність підпільного цеху з незаконного виготовлення фальсифікованого алкоголю.
Встановлено, що мешканець міста Хмельницького з метою незаконного виготовлення, зберігання та подальшого збуту сурогатних алкогольних напоїв під виглядом горілки на території обласного центру обладнав складське приміщення під цех, де з використанням спеціального обладнання виготовляв фальсифікат.
Під час проведення санкціонованих обшуків за місцем виготовлення спиртних напоїв виявлено та вилучено понад 3 тисячі літрів готової продукції, 700 літрів спирту, а також спеціальне обладнання, яке використовувалось для незаконного масового виробництва фальсифікованого алкоголю. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 570 тисяч гривень.
У рамках кримінального провадження, розпочатого слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Хмельницькій області за частиною 3 статті 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення всіх обставин вчинення кримінального правопорушення.