Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На захист України мешканці Хмельниччини зі своїх доходів віддали майже 100 мільйонів гривень

14.06.2016

За п‘ять місяців поточного року з легальних доходів платників податків Хмельниччини до бюджету надійшло 97,4 мільйонів гривень військового збору. Це на 15 мільйонів гривень більше, ніж за аналогічний період 2015 року.
Травневий внесок подолян в обороноздатність країни - понад 16 мільйонів гривень. В цілому фактичні надходження військового збору в області нинішнього року перевищують минулорічні показники майже на 30 відсотків.
«Наразі фахівці підрозділів податків і зборів з фізичних осіб регіонального представництва ДФС забезпечують максимально якісне адміністрування військового збору. Завдяки заходам з детінізації економіки, зокрема, в частині легалізації доходів працюючого населення та активності декларантів, котрі зі своїх доходів сплачують ПДФО та військовий збір, до бюджету стабільно надходять кошти для потреб Збройних Сил України», - зазначив керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.
Нагадаємо, військовий збір, ставка якого становить 1,5 відсотка від об'єкта оподаткування, встановлено до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Його платниками є фізичні особи – резидент та нерезиденти, а також податкові агенти. Відповідальними за утримання та сплату збору до бюджету є особи, визначені у статті 171 Податкового кодексу України, тобто роботодавці та платники податку на доходи фізичних осіб.