Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Хмельниччині виплата заробітної плати «у конвертах» обійдеться несумлінним роботодавцям у 6 мільйонів гривень

13.05.2016

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, цього року за результатами контрольно-перевірочної роботи у 53 суб’єктів підприємницької діяльності виявлено виплату заробітної плату та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства.
За результатами проведених перевірок донараховано 6,3 мільйона гривень. Це 5,5 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 840 тисяч гривень – єдиного соціального внеску. Майже мільйон гривень із суми раніше не сплачених податків уже надійшов до бюджету.
З початку року фахівцями ДФС Хмельниччини виявлено 994 працюючих особи, які не були оформлені згідно вимог законодавства. За результатами контрольно-перевірочних заходів 517 фізичних осіб залучено до державної реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності.
Водночас Державною фіскальною службою Хмельниччини з метою активізації роботи по виявленню неоформлених найманих працівників та осіб, які здійснюють діяльність у торгівельних закладах та на ринках області без державної реєстрації та, відповідно, без сплати податків і зборів, ініційовано проведення спільних заходів з місцевими органами влади, власниками торгівельних центрів та адміністраціями ринків щодо отримання реєстрів фізичних осіб, які орендують торгові місця. Також власникам торгівельних центрів та керівникам ринків з метою легалізації робочих місць запропоновано провести  відповідну інвентаризацію.